Logo Pracuj.pl

Monter instalacji sanitarnych

Remar Budownictwo Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    7:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowisku montera instalacji sanitarnych,
  • Dbanie o czystość i stan techniczny powierzonego sprzętu,
  • Praca zgodnie z zasadami BHP.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość zagadnień techniczno – budowlanych.

To oferujemy

  • Pełne wyposażenie: odzież robocza, narzędzia,
  • Umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – premia uznaniowa,
  • Chętnie podejmiemy pracę z samodzielnymi ekipami – osobami prowadzącymi własną działalność.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Rozwój zawodowy i osobisty

Remar Budownictwo Sp. z o.o.

GRUPA REMAR jest firmą budowlana z ugruntowaną pozycją na rynku. W swoich strukturach posiada kilka spółek wyspecjalizowanych w określonych dziedzinach z rynku budowlanego. Poszukuje pracowników do działu przygotowania produkcji, Kosztorysantów, Inżynierów Budowy dla bieżących i przyszłych inwestycji budowlanych. Zajmujemy się generalnym wykonawstwem i częściowym wykonawstwem zróżnicowanych projektów budowlanych głównie w Małopolsce i na Śląsku. Zamierzamy także realizować projekty budowlane w EU.

Monter instalacji sanitarnych, małopolskie