Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter instalacji sanitarnych

HYMON FOTOWOLTAIKA SP. Z O. O.O firmie

4 000‐7 000 zł brutto / mies.

HYMON FOTOWOLTAIKA SP. Z O. O.

Dojazd 16A

Tarnów

Firma poszukuje pracownika na stanowisko Instalator/Hydraulik. Zajmujemy się montażem pomp ciepła, oraz montażem instalacji grzewczych i sanitarnych. Dodatkowo zapewniamy szkolenie z zakresu obsługi pomp ciepła.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na stanowisko kierownicze,
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 4000 do 7000 tys. zależnie od umiejętności

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia na stanowisku hydraulika,
  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności,
  • Sumienności i rzetelności,
  • Prawa jazdy kat. B.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielny montaż kotłowni (pomp ciepła, kotłów gazowych), oferujemy przeszkolenie oraz douczenie do fachu,
  •  Wyznaczanie trasy przewodów instalacji sanitarnych oraz miejsca montażu urządzenia, na podstawie dokumentacji technicznej,
  • Dobieranie elementów instalacji sanitarnych do określonych prac monterskich,
  • Wykonywanie izolacji termicznych i przeciwwilgociowych przewodów instalacji sanitarnych,
  • Podłączanie instalacji grzewczych do lokalnych i centralnych źródeł ciepła,
  • Przygotowywanie instalacji do wykonywania prób szczelności i odbioru technicznego,
  • Lokalizowanie i usuwanie awarii eksploatowanych instalacji i urządzeń sanitarnych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Ogłoszenie archiwalne