Oferta pracy

Monter Instalacji Sanitarnych

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w WarszawieO firmie

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Nowoursynowska 166

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przeglądy, konserwacja i naprawa instalacji sanitarnych, grzewczych

  • Konserwacja i naprawa sieci wodnej i kanalizacyjnej

  • Bieżące usuwanie usterek i awarii urządzeń instalacji sanitarnej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie zawodowe

  • Doświadczenie zawodowe – 2 lata pracy w zawodzie

  • Dobra organizacja pracy

  • Otwartość na zmiany, kreatywność, odpowiedzialność, samodzielność

  • Umiejętność realizacji zadań pod presją czasu

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w jednej z największych uczelni w kraju

  • Dodatkowe wynagrodzenie w postaci 13-tej pensji i jubileuszy

  • Zniżki na obiekty sportowe SGGW i dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Zniżki na pobyt w ośrodkach szkoleniowo-wypoczynkowych SGGW

  • Dodatkową opiekę lekarską w placówce medycznej SGGW

  • Paczki na święta dla dzieci

  • Dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych oraz letniego i zimowego wypoczynku dla pracownika i dzieci

  • Pracę w dogodnej lokalizacji w pobliżu metra Ursynów