Monter instalacji sanitarnych – wentylacja, wod-kan, C.O., woda lodowa, ciepło technologiczne

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o. o.O firmie

Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o. o.

Starołęcka 31

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Praca na budowie
  • Umiejętność podłączenia systemów grzewczych oraz montażu instalacji sanitarnych
  • Czytanie rysunków technicznych, schematów
  • Obsługa urządzeń diagnostycznych, pomiarowych, narzędzi, elektronarzędzi
  • Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych z zakresu:
  • instalacji wentylacji
  • instalacji wod – kan
  • instalacji CO, CT, WL
  • instalacji sanitarnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolność odczytania podstawowych informacji z rysunku technicznego
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dyspozycyjność
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy w terenie (na budowie)
  • Uprawnienia do spawania metodą TIG będą dodatkowym atutem
  • Gotowość do przyuczenia w zakresie prac instalacyjnych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i efektów pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (dodatkowe szkolenia oraz kursy)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet opieki medycznej oraz ubezpieczeń zdrowotnych

Firma PIS PIOTROWSKI działa w Polsce od 1984 r. oferując kompleksową realizację inwestycji w systemie Generalnego Wykonawstwa projektów z zakresu instalacji sanitarnych. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu realizujemy zarówno proste, jak i złożone systemy grzewczo-wentylacyjne, klimatyzacyjne oraz technologiczne instalowane w nowych obiektach jak również już w istniejących.

Oferujemy uczestnictwo w ciekawych projektach instalacyjnych szczególnie pod względem technologicznym od momentu rozpoczęcia kosztorysowania poprzez realizację na budowie ( mamy również własną wytwornię prefabrykatów wentylacyjnych) następnie uruchomienia a także obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną.

Monter instalacji sanitarnych – wentylacja, wod-kan, C.O., woda lodowa, ciepło technologiczne, Starołęcka 31, Nowe Miasto, Poznań