Ta oferta pracy jest nieaktualna od 173 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter instalacji sanitarnych wod-kan

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 01.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wod-kan, znajdująca się w bliskiej odległości od Gdańska poszukuje kandydata na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Montaż, demontaż, regulacja, naprawa i serwisowanie instalacji i urządzeń wod – kan na realizowanych projektach,
    • Wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją techniczną instalacji i urządzeń, rysunkami montażowymi i uzgodnieniami,
    • Odbiór dostaw materiałowych, transport oraz zabezpieczenie materiału,
    • Udział w rozruchach instalacji oraz odbiorach technicznych,
    • Dbałość o powierzone narzędzia, materiał i pozostałe mienie firmy,
    • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. na realizowanych projektach.

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie,
    • Prawo jazdy kat. B lub C,
    • Wykształcenie minimum zawodowe,
    • Dobra znajomość technologii łączenia i montażu rurociągów, armatury, urządzeń przesyłowych wody i ścieków,
    • Solidność i precyzja,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Dyspozycyjność.

    Mile widziane:

    • Umiejętność obsługi elektronarzędzi i sprzętu mechanicznego,
    • Umiejętność/odbyte szkolenie z obsługi pojazdów specjalnych do czyszczenia kanalizacji,
    • Posiadanie uprawnień SEP gr. I,
    • Kurs kwalifikacyjny na przewóz rzeczy - świadectwo kwalifikacji zawodowej.
    Oferujemy:
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Świadczenia socjalne.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.