Oferta pracy

Monter instalacji światłowodowej

STAJLNET SZYMON SOWAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kietrz, opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

STAJLNET operator telekomunikacyjny posiadający swoją sieć światłowodową na terenach gmin m.in. Branice, Baborów, Kietrz, Głubczyce, Polska Cerekiew, Pawłowiczki poszukuje monterów - serwisantów.

Zakres obowiązków:

  • budowa napowietrznej sieci światłowodowej,
  • budowa sieci światłowodowej wewnątrz budynków,
  • budowa kanalizacji teletechnicznych wraz z zaciągiem kabli światłowodowych,
  • spawanie kabli światłowodowych,
  • podłączenia klientów końcowych,
  • modernizacja i serwis sieci,
  • diagnoza urządzeń przy podłączeniach.

Zastrzegamy sobie możliwość, rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi osobami w Rybniku lub Raciborzu.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • brak przeciwwskazań przy pracach wysokościowych,
  • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • swoboda obsługi elektronarzędzi,
  • mile widziane wykształcenie średnie, ale niekoniecznie, kierunek telekomunikacja, elektryka.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • po 3 miesięcznym okresie próbnym na umowie zleceniu umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze,
  • ubezpieczenie grupowe.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy