Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter instalacji teletechnicznych

Produs S.A.O firmie

  • Bystrzycka 69C, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Produs S.A.

Bystrzycka 69C

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac instalacyjnych w zakresie związanym z montażem systemów teletechnicznych (alarmowych, kontroli dostępu, telewizji dozorowej, sygnalizacji pożaru, nagłośnienia, domofonowych, itp.), a w szczególności instalacja kabli i tras kablowych, montaż urządzeń elektronicznych. W przypadku Specjalisty uruchomienie systemów, próby, testy i pomiary.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze lub średnie elektryczne, elektroniczne lub telekomunikacyjne dla monterów oraz wyższego technicznego dla specjalistów; dopuszczalne jest (w przypadku braku odpowiedniego wykształcenia), doświadczenie zawodowe w którejś z powyższych branż

  • Dyspozycyjność

  • Prawo jazdy kat. B

  • Niekaralność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy

  • Ciekawą pracę z wykorzystaniem najnowszej technologii

  • Pracę w zespole profesjonalistów, w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji na kursach i szkoleniach

  • Możliwość korzystania z programów socjalnych

Produs S.A.

PRODUS S.A. to prężnie rozwijająca się firma z 30 letnim stażem na rynku Wrocławskim.

Świadczymy usługi z zakresu projektowania, montażu i uruchamiania systemów bezpieczeństwa, systemów monitoringu wizyjnego, ochrony obwodowej, sieci przemysłowych i instalacji elektrycznych.

Poszukujemy monterów instalacji teletechnicznych (niskoprądowych) lub instalacji elektrycznych oraz specjalistów ds. systemów teletechnicznych

Przewiń do profilu firmy