Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter Instalacji Tryskaczowych

PLISZKA SPRINKLER ENGINEERING sp. z o.o.O firmie

PLISZKA SPRINKLER ENGINEERING sp. z o.o.

Jana Brzechwy 11

Gdynia

Twój zakres obowiązków

Serwisant, technik instalacji systemów przeciwpożarowych.

Osoba na tym stanowisku będzie brała czynny udział w wykonywaniu okresowych przeglądów serwisowych, montażu, naprawach oraz modernizacji instalacji przeciwpożarowych.

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi komputera,

  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność,

  • Wykształcenie technicznie - mile widziane,

  • Dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych na terenie całego kraju,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Doświadczenie w zakresie montażu i serwisu urządzeń przeciwpożarowych.

Mile widziane

  • Obsługa programu AutoCad,

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat,

  • Szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Pracę w zgranym zespole,

  • Wynagrodzenie omawiane jest indywidualnie. Jego wysokość jest uzależniona od doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku.

W związku z ciągłym rozwojem firmy Pliszka Sprinkler Engineering Sp. z o.o. poszukujemy pracownika na stanowisko: Monter Instalacji Tryskaczowych.

Przewiń do profilu firmy