Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter Instalacji Tryskaczowych

FIRE-WALL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • prace montażowe

  • bieżące prace serwisowe

  • naprawy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne

  • niekaralność

  • dyspozycyjność i zaangażowanie

  • posiadanie prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie związane z obsługą urządzeń i montażem instalacji tryskaczowych

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • ciekawą pracę w stabilnej firmie

  • stałą pracę w młodym zespole.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Głównym przedmiotem działalności FIRE-WALL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jest świadczenie usług z szeroko rozumianej ochrony przeciwpożarowej.

Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i konserwacji nowoczesnych systemów przeciwpożarowych oraz kompleksowej dostawie elementów instalacji tryskaczowych. Właścicielami firmy są osoby posiadające uprawnienia rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. Obok uprawnień budowlanych naszych inżynierów daje nam to możliwości kompleksowej realizacji projektów ze wszystkich branż związanych z ochroną przeciwpożarową.

Przewiń do profilu firmy