Monter Instalacji Wentylacji

Klimat Solec Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

KLIMAT SOLEC jest generalnym wykonawcą instalacji sanitarnych i automatyki. Realizujemy kompleksowe inwestycje z zakresu m.in.: wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania oraz instalacji przemysłowych. Jesteśmy producentem elementów wentylacyjnych, oddymiających oraz automatyki. Do swojego zespołu poszukujemy osób ambitnych, które chcą się realizować i aktywnie uczestniczyć w rozwoju naszej firmy.

Kogo poszukujemy?

Zadania na stanowisku:

  • montaż instalacji wentylacji.

Nasze oczekiwania:

  • minimum 1 rok doświadczenia w zakresie montażu instalacji wentylacji,
  • zdolność do pracy na wysokości,
  • zmysł techniczny,
  • dyspozycyjność (budowy na terenie całego kraju).

W zamian za zaangażowanie
w pracę oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie grupowe
  • moźliwość
    rozwoju zawodowego
    w polskiej firmie
  • benefity
  • kompleksowe wyposażenie
    w narzędzia pracy
  • nagrody za
    staż pracy
  • szkolenia dla nowych pracowników
  • dojazd z siedziby firmy na obiekty budowlane
  • przyjazną atmosferę
    w pracy
Informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest  na stronie www.klimat-solec.pl/kariera

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy