Oferta pracy

Monter instalacji wentylacji i klimatyzacji

KLIMAT Mateusz StachurskiO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Zajmujemy się montażem, przeglądami i konserwacją  urządzeń  klimatyzacyjno – wentylacyjnych .

Obowiązki:

  • wykonywanie instalacji klimatyzacji i wentylacji
  • diagnozowanie awarii oraz bieżąca naprawa urządzeń klimatyzacyjnych,
  • wykonywanie przeglądów urządzeń i ich konserwacja

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w pracach instalatorskich (hydraulika / elektryka / klimatyzacja)
  • mile widziane uprawnienia SEP,
  • mile widziane uprawnienia F-GAZ,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę, staranność i dokładność,
  • uczciwość i punktualność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym zespole
  • stałe i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy