Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter instalacji wentylacji i klimatyzacji

Gomix Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Serwis urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych;

  • Montaż kanałów wentylacyjnych, central, automatyki, klimatyzatorów;

  • Przeprowadzanie kontroli poprawności działania instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych zgodnie z założonym harmonogramem;

  • Przeprowadzanie planowanych napraw, przeglądów;

  • Wykonywanie bieżących napraw;

  • Zgłaszanie konieczności zakupu niezbędnych części zamiennych do instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych;

  • Montaż i uruchomienie nowych urządzeń.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość technologii stosowanych w branży,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • wysoka kultura osobista,

  • praca na wysokości,

  • zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność

To oferujemy

  • bardzo dobre warunki pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od posiadanych uprawnień oraz umiejętności

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę

  • ubezpieczenie

  • pensja płacona na konto w terminie do 10 każdego miesiąca

Firma Gomix Sp. z o.o. istnieje od 2000 roku.

Zajmujemy się wentylacją, klimatyzacją ogrzewaniem obiektów użyteczności publicznej oraz przemysłowych. Świadczymy usługi w zakresie: projektowania, montażu oraz serwisu urządzeń i instalacji HVAC.

Lokalizacja miejsca pracy: Bielsko-Biała i okolice

Przewiń do profilu firmy