Ta oferta pracy jest nieaktualna od 446 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Instalacji Wentylacji

  • Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klimat Solec jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą kompleksowe wykonawstwo w zakresie instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, centralne ogrzewanie). Klimat Solec zajmuje się również produkcją pełnej gamy elementów wentylacyjnych i oddymiających, które sprzedawane są pod marką Klimat Pro. Firma działa na terenie całego kraju.

    MONTER INSTALACJI WENTYLACJI

    Miejsce pracy: Solec Kujawski
    Nr ref. 03PJ

    Obowiązki:

    • - montaż instalacji wentylacji.

    Wymagania:

    • - wykształcenie min. zawodowe,
    • - doświadczenie w montażu instalacji wentylacji min. 2 lata,
    • - dyspozycyjność.
    Oferujemy:
    • - pełne zatrudnienie na umowę o prace,
    • - wynagrodzenia wypłacane w terminie,
    • - diety, noclegi,
    • - dojazd na obiekty budowlane,
    • - szkolenia, możliwość awansu,
    • - profesjonalne narzędzia pracy.

    W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).