Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter instalacji wodno-kanalizacyjnej - Hydraulik

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-05-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec” ul. Pruszkowska 4d,
    02-118 Warszawa zatrudni

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska

    • konserwacja urządzeń sanitarnych, węzłów cieplnych,
    • prace modernizacyjne w zakresie instalacji sanitarnych,
    • usuwanie awarii sanitarnych.

    Wymagania

    • dobra organizacja pracy własnej,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • dokładność i skrupulatność,
    • samodzielność,
    • uczciwość,
    • mile widziane uprawnienia eksploatacyjne instalacji gazowej.

    Oferujemy

    • umowę o pracę na pełny etat,
    • terminowo wypłacane wynagrodzenie,
    • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenie na życie.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres Spółdzielni lub klikając w przycisk aplikowania.

    Proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych  i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.