Oferta pracy

Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych

MOD21

  • Ostaszewo (pow. toruński)

    Ostaszewo (pow. toruński), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Montaż instalacji sanitarnych (sieci i instalacje wodociągowe oraz kanalizacyjne);

  • Biały montaż;

  • Praca z rysunkiem technicznym;

  • Próby i odbiory instalacji sanitarnych (sieci i instalacji wod.-kan.);

  • Kontrola poprawności wykonania instalacji sanitarnych (sieci i instalacji wod.-kan.);

  • Praca w systemie II zmianowym;

  • Współpraca z działami firmy w zakresie zagwarantowania płynności produkcji;

  • Dbałość i nadzór nad powierzonym mieniem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie zawodowe;

  • Znajomość instalacji sanitarnych (sieci i instalacje wodociągowe oraz kanalizacyjne);

  • Doświadczenie w wykonywaniu instalacji sanitarnych, (sieci i instalacji wod.-kan.);

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Umiejętność kontroli poprawności wykonania instalacji na zgodność z dokumentacją;

  • Znajomość zasad BHP obowiązujących podczas wykonywania instalacji sanitarnych, (sieci i instalacji wod.-kan.).

Mile widziane

  • Uprawnienia do wykonywania odbiorów instalacji sanitarnych, (sieci i instalacji wod.- kan.);

  • Znajomość zagadnień 5S.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • partnerska atmosfera współpracy

MOD21

Grupa ERBUD istnieje od ponad 30 lat.

Jesteśmy CZWARTĄ NAJWIĘKSZĄ grupą budowlaną w Polsce notowaną na GWP.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Obecnie poszukujemy kandydatów do powstającego zakładu produkcji modułów budowlanych, będącego częścią Grupy ERBUD - jednej z największych grup budowlanych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy