Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Instalator Maszyn Paczkowych

GLOBAL POST BOX'S SERVICE sp. z o.o.O firmie

7 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska

Montaż maszyn paczkowych na terenie Polski i nie tylko dla jednego z większych operatorów logistycznych.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne najlepiej o profilu elektrycznym lub elektronicznym (lub doświadczenie w tym zakresie)
  • zdolności manualne, montaż modułów z których składa się maszyna
  • obsługa komputera
  • diagnozowanie usterek, naprawa awarii, testowanie urządzeń elektrycznych, elektronicznych i oprogramowania
  • gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. b konieczne
  • dbałość o wysoką jakość pracy oraz poczucie odpowiedzialności
  • samodzielność, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • posiadanie uprawnień sep do 1kv mile widziane
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem (nie jest warunkiem koniecznym), mogą pojawić się zlecenia poza Polską

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagrodzeń i motywacji (adekwatny do posiadanych kwalifikacji)
  • ciekawą i stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju
  • niezbędne narzędzia pracy, komputer, samochód służbowy
  • zapewniamy pokrycie kosztów zakwaterowania

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne