Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter Instalator Maszyn Zrobotyzowanych

RETAIL ROBOTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i demontaż maszyn zrobotyzowanych, podzespołów i ich części

  • Montaż części i oprzyrządowania do maszyn i robotów

  • Praca z podstawowymi narzędziami pomiarowymi

  • Praca z rysunkiem technicznym

  • Regulacje i przeglądy urządzeń

  • Wykonywanie okresowych przeglądów i regulacji maszyn

  • Dbanie o powierzone narzędzia i elektronarzędzia

  • Praca w trybie nocnym w pełnym wymiarze

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne-mechaniczne i/lub elektryczne

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Umiejętności pracy przy maszynach

  • Zdolności mechaniczne

  • Umiejętność rozwiązywania problemów elektrycznych i mechanicznych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy układach elektrycznych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (praca z dokumentacją techniczną)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wkład w tworzeniu przełomowych projektów na rynku retail

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach struktur firmy

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego

  • Kartę MultiSport

  • Kurs języka angielskiego w miejscu pracy - 1,5 h tygodniowo

  • Work - life balance, szanujemy Twój czas!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

RETAIL ROBOTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Retail Robotics is a leading business technology company that delivers solutions that unleash the full potential of e-commerce, e-grocery, and high street retail . Our solutions simultaneously improve the efficiency and convenience of delivery and click and collect processes for both retailers and consumers.

With more than 30 years’ experience in mechanical manufacturing and over a decade of research and development Retail Robotics has developed powerful robotic click and collect machines and parcel lockers that are at the forefront of innovation.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli podoba Ci się nasza propozycja, a Twoje kompetencje wpisują się w nasze oczekiwania, czekamy na Twoje CV. Zaaplikuj przez przycisk „Aplikuj teraz”.

Odwiedź naszą stronę: https://www.rrobotics.co/