Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter izolacji

JJS Prosjektpartner a.s.

  • Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Montaż izolacji termicznej, przeciwpożarowej, zimnochronnej.

  • Montaż kapturów izolacyjnych

  • Przestrzeganie zasad BHP obowiązujących na projekcie

  • Praca na obiektach przemysłowych - rafinerie

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata udokumentowanego doświadczenia w montażu izolacji termicznej na obiektach przemysłowych

  • Język angielski lub skandynawski na poziomie B1 – wymóg konieczny

  • Certyfikat Norsok R004 lub Site-test (mile widziane)

  • Kurs ochrony przed upadkiem z wysokości – szelki bezpieczeństwa (mile widziane)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w systemie rotacyjnym 14-21

  • Zwrot kosztów podroży

  • Transport, zakwaterowanie i wyżywienie na projekcie

  • Długoterminowe zatrudnianie na podstawie umowy o prace z norweskim pracodawca

JJS ProjektPartner as is the leading company in staffing projects on and offshore in respect of insulating fitters, painters, blasters and scaffolding. In our workshop we perform independent contracting within insulation and tinsmithing.

JJS ProsjektPartner as is recognized as a partner of high quality and integrity, is located in Stavanger, and employes over 200 sklilled workers on and offshore at any time.

The company is registeren in EPIM

Przewiń do profilu firmy