Oferta pracy

Monter izolacji przemysłowej

W&K Industriemontage Sp. z o.o.

  • Szwecja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • doświadczenia w izolowaniu watą, matą izolacyjną, płytami izolacyjnymi ceramicznymi typu PROMAT,

  • umiejętności wykonywania prostych prac blacharskich komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • paszport.

Nasze wymagania

  • znajomość rysunku izometrycznego,

  • znajomość izometrii rur,

  • umiejętność obsługi giętarki rur (hydrauliczna + ręczna); średnica rur od 6-42 mm,

  • znajomość systemu łączenia rur PARKER,

  • znajomość zasad montażu izolacji termicznej na różnych powierzchniach.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia na podstawie umowy u pracę,

  • ciągłość zatrudniania (system pracy 6/1),

  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej (opieka koordynatora),

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • bezpłatne zakwaterowanie, odzież roboczą i niezbędne narzędzia,

  • możliwość awansu i poszerzenia kwalifikacji (szkolenia zawodowe),

  • system benefitów pozapłacowych (karta Medicover sport, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, kursy językowe),

  • premie za polecenia pracowników,

  • miłą atmosferę w pracy,

  • pełną pomoc kadrową przy zatrudnianiu cudzoziemców.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dołącz do naszego zespołu już dziś!

W&K Industriemontage od 35 lat zajmuje się relokacją i montażem mechanicznym i elektrycznym linii przemysłowych dla wszystkich branży. Innowacyjne podejście, elastyczność i niezawodność pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie, tym samy wspierając rozwój naszych kontrahentów na całym świecie. Zapewniamy pracę w stabilnej, ugruntowanej firmie, ukierunkowanej na rozwój pracowników.

Przewiń do profilu firmy