Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Izolacji Przemysłowej - Warsztatowiec

  • Szwecja, Szwecja
  • Pracownik fizyczny
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    B3Tech Industrial Services Sp. z o.o. Sp.k. jest firmą świadczącą usługi w zakresie: montażu izolacji z wełny mineralnej i materiałów syntetycznych oraz PUR - zimno, -ciepło i dźwięko-chronnej, prefabrykacji i montażu blaszanych osłon izolacji, montażu kanałów wentylacyjnych (HVAC), produkcji i montażu materacy izolacyjnych.

    Monter Izolacji Przemysłowej - Warsztatowiec - Praca w Szwecji

    Miejsce pracy: Szwecja

    Opis stanowiska:

    • Poszukujemy warsztatowców do pracy w Szwecji przy izolacjach na obiektach przemysłowych i obiektach użyteczności publicznej.
    Wymagania:

    • duże doświadczenie na stanowisku warsztatowiec w branży izolacji przemysłowych,
    • umiejętność samodzielnej prefabrykacji kształtek blaszanych: sztuce, kolana, trójniki, kaptury, redukcje itp,
    • umiejętność obsługi maszyn i narzędzi: żłobiarka, giętarka, gilotyna, walcarka, nożyce elektryczne,
    • umiejętność wykonywania obmiarów zbiorników i rurociągów,
    • znajomość rysunku technicznego,
    • znajomość języka angielskiego oraz prawo jazdy kat. B będą dużym atutem

    Oferujemy:

    • bardzo dobre warunki finansowe porównywalne do norweskich,
    • możliwość skorzystania z semesterpenge,
    • oferujemy szwedzką umowę o pracę (ubezpieczenie i składki opłacane w Szwecji) ,
    • możliwość pracy w systemie rotacyjnym,
    • zakwaterowanie i transport,
    • niezbędną odzież roboczą oraz narzędzia do wykonywania pracy,
    • możliwość rozwoju zawodowego.
    CV (wraz z numerem telefonu) prosimy przesłać klikając w przycisk Aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez B3Tech Industrial Services Sp .Z o.o. Sp. K. z siedzibą w Szczecinie."