Ta oferta pracy jest nieaktualna od 134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter Izolacji Termicznej – Blacharz

  • Holandia
  • Pracownik fizyczny
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ISO-Perfekt Ltd. Spółka komandytowa

    Zajmujemy się montażem izolacji termicznej na dużych obiektach przemysłowych,
    a poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Niemcy, Belgia, Holandia

    Opis stanowiska:

    • montaż izolacji termicznej na obiektach przemysłowych, tj. rafinerie, elektrociepłownie.

    Wymagania:

    • przy dużym doświadczeniu wynagrodzenie 13 euro netto.

    Oferujemy:

    • możliwość szybkiego wyjazdu za granicę.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Tel. kontaktowy: 12 630 92 11