Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter izolacji termicznej

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 07.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Lambda S.A. oddział Warszawa zatrudni monterów izolacji termicznej, praca na rurociągach i kotłach w Niemczech, Belgii i nie tylko.

    Opis stanowiska:

    • praca na rurociągach i kotłach
    • montowanie wełny i blachy

    Wymagania:

    • doświadczenie min. 1 rok
    • znajomość języka niemieckiego mile widziana
    • mile widziane VCA / SCC

    Oferujemy:

    • przejazd do kraju świadczenia pracy
    • umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV wraz z uprawnieniami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)