W CV prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Perfekt Isolierung Ltd. Polska Spółka komandytowa, ul. Jerozolimska 6, 30-555 Kraków dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
PERFEKT ISOLIERUNG LTD. POLSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Monter izolacji termicznej – pracownik do przyuczenia

PERFEKT ISOLIERUNG LTD. POLSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Belgia

    zagranica
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 04 cze 2021
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • montaż izolacji termicznej na obiektach przemysłowych, tj. rafinerie, elektrociepłownie.

Nasze wymagania

  • przyjmiemy chętne osoby na przyuczenie do zawodu montera/blacharza izolacji termicznej,

  • mile widziane osoby po szkole termoizolacyjnej,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • możliwość szybkiego wyjazdu do pracy za granicę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Zajmujemy się montażem izolacji termicznej na dużych obiektach przemysłowych, a potrzebujemy pracowników na stanowisko: Monter izolacji termicznej – pracownik do przyuczenia

Przewiń do profilu firmy