Logo Pracuj.pl

Monter Izolacji Termicznych

KROHN - ISOSYSTEM KRZYSZTOF KROHNO firmie

  • Kotórz Mały (pow. opolski)
    Kotórz Mały (pow. opolski), opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy pracownika na stanowisko Montera Izolacji Termicznych. Praca w Polsce jak i za granicą.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisko.
  • MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

Monter Izolacji Termicznych, Kotórz Mały (pow. opolski)