Oferta pracy

Monter (K/M)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Monter (K/M)Numer ref.: 32/2020
Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A.,
WARSZAWA, ul. Poligonowa 30
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • Montaż elektryczny i mechaniczny podzespołów, bloków i wyrobów finalnych,
  • Wykonywanie linii kablowych, wiązek kablowych,
  • Wykonywanie prac montersko-ślusarskich na wyrobach,
  • Praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym, elektronicznym, telekomunikacyjnym, elektromechanicznym,
  • Umiejętność montażu: elektrycznego oraz mechanicznego podzespołów i bloków,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Dopuszczenie do pracy na wysokości powyżej 3m,
  • Zaświadczenie UDT do obsługi suwnicy z poziomu roboczego IIS,
  • Zaświadczenie UDT do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych z wyłączeniem specjalizowanych kat. IIWJO.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych;
  • Pracę wśród profesjonalistów;
  • Opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Dofinansowanie do wypoczynku.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać poprzez formularz „APLIKUJ” lub składać osobiście w siedzibie Spółki w Warszawie z dopiskiem Nr Ref. 32/2020,

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy