Oferta pracy

Monter (K/M)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

PIT-RADWAR S.A.

Krakowska 64

Wrocław

Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A.,
WROCŁAW, ul. Krakowska 64
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • montaż i demontaż całych zespołów lamp lub podzespołów na montażu czystym (próżniowy)
  • obróbka termiczna lub mikrofalowa
  • magnesowanie kształtek i tworzenie zestawów
  • pomiary elektryczne zespołów mikrofalowych
  • wystawianie, wypełnianie i nadzorowanie obiegu przewodników technologicznych i metryk wykonywanych podzespołów do chwili zakończenia ich montażu
  • zachowanie wysokiej czystości w montażu i składowaniu detali i podzespołów próżniowych
  • współpraca z projektantami lamp mikrofalowych, konstruktorami, chemikami i technologami w zakresie prób technologicznych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne/zawodowe: elektryczne, elektroniczne lub mechaniczne, mile widziane wyższe
  • dokładność i sumienność
  • sprawność manualna
  • chęć nauki

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • pracę wśród profesjonalistów
  • opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ” znajdujący się poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy