Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter Kadłubów

ATERIMA WORK

  • Bretania, Francja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż kadłubów

  • przygotowywanie części do spawania

  • obróbka metalu

  • inne prace w stoczni

Wymagania pracodawcy

  • min. 3 lata doświadczenia w zawodzie

  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz

  • znajomość j. francuskiego

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji

  • francuska umowa o pracę tymczasową na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

  • od 17,87 do 19,61 EUR brutto / h za 35 godzin tygodniowo (na stawkę składa się 14,77 - 16,21 EUR stawki bazowej + 10% z tytułu umowy o pracę tymczasową + 10 % z tytułu dodatku urlopowego)

  • nadgodziny płatne wg. przepisów francuskich (powyżej 35 godz.+25% stawki, powyżej 43 godz.+50% stawki)

  • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia

  • możliwość zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu

  • opiekę francuskojęzycznego koordynatora

  • bezpłatne zakwaterowanie

  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem i zatrudnieniem

ATERIMA WORK jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 27025. U nas masz gwarancję sprawdzonych miejsc pracy oraz satysfakcjonującego wynagrodzenia.

Przewiń do profilu firmy