Monter

  • Kąty Wrocławskie, dolnośląskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-06-14
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2018-07-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy największym producentem baz suszarniczo-magazynowych na rynku polskim. Jako rdzennie polska firma staliśmy się ekspertami w swojej branży również na wielu rynkach zagranicznych. Wyznaczamy trendy w zakresie przyjęcia, czyszczenia, suszenia, transportu i magazynowania ziarna.

    Monter

    Preferowane osoby z okolic Kątów Wrocławskich.

    Zadania na stanowisku:

    • skręcanie i nitowanie elementów z blachy ocynkowanej

    Wymagania:

    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • zdolności manualne
    • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej
    • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • pracę na 1 zmianę
    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • dofinansowanie do pakietu medycznego
    • kartę Multisport
    • dobre warunki ubezpieczenia grupowego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)."