Monter klimatyzacji i wentylacji

  • Legionowo, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 28.06.2018
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 28.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Refleks Chłodnictwo Rafał Chorążak

    Firma Refleks Chłodnictwo istnieje na rynku od 1998. Zajmujemy się projektowaniem, doradztwem, montażem oraz serwisem systemów klimatyzacji, chłodnictwa wentylacji oraz pomp ciepła. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, współpracujemy ze znanymi firmami i działamy zgodnie z dopracowanym modelem biznesowym. Za wysokimi kompetencjami firmy Refleks Chłodnictwo stoi nie tylko zespół specjalistów i inżynierów, ale przede wszystkim wiedza, pasja i potencjał. Wspólnie pracujemy nad tym, by nasze urządzenia stały się globalnym, technologicznym standardem. Naszym celem jest wprowadzanie na rynek nowych, skutecznych rozwiązań w zakresie ogrzewania i chłodzenia budynków, domów jednorodzinnych i pomieszczeń różnego przeznaczenia.

    Miejsce pracy: Legionowo, Warszawa (okolice)
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Montaż i serwis urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacji, chłodnictwa oraz pomp ciepła
    • Usuwania awarii urządzeń
    • Wymiana filtrów w urządzeniach wentylacyjnych
    • itp...
    Wymagania:
    • mile widziane wykształcenie techniczne
    • mile widziane prawo jazdy kat.B
    • mile widziane uprawnienienia SEP, F-Gazy,
    • zaangażowanie
    • doświadczenie przy montażu instalacji klimatyzacji i wentylacji
    • sumienność

    Oferujemy:

    • umowę o prace
    • pełen etat
    • praca jednozmianowa
    • pracę w stabilnej firmie
    • wynagrodzenie zależne od zaangażowania w powierzone obowiązki
    • praca głównie w Warszawie oraz okolicac

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Refleks Chłodnictwo z siedzibą w Legionowie przy ul Sienkiewicza 19 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Refleks Chłodnictwo z siedzibą w Legionowie przy ul. Sienkiewicza 19. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Refleks Chłodnictwo Rafał Chorążak z siedzibą w Legionowie przy ul. Sienkiewicza 19, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    1 KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH Na podstawie art. 13 ust.1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) – zwanego dalej Rozporządzeniem, informujemy, że: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych w REFLEKS CHŁODNICTWO RAFAŁ CHORĄŻAK ul.Sienkiewicza 19 , 05-120 Legionowo jest Rafał Chorążak. 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu/celach: a) wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze w ubezpieczeń społecznych, odprowadzania zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych; b) umożliwienia zawarcia umowy z REFLEKS CHŁODNICTWO RAFAŁ CHORĄŻAK; 3) W związku z przetwarzaniem danych w celach o których mowa w pkt 4 odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą: a) podmioty, którym administrator Pana/Pani danych osobowych przekazuje dane w związku z realizacją obowiązków wynikających z przepisów prawa, dla celów obsługi księgowej i prawnej b) podmioty upoważnione na podstawie decyzji administracyjnych, orzeczeń sądowych, tytułów wykonawczych, c) organy państwowe lub organy samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem, d) podmioty, którym przekazanie Pana/Pani danych następuje na podstawie Pana/Pani wniosku lub zgody, e) inne podmioty upoważnione na podstawie przepisów ogólnie obowiązujących. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres współpracy i po jego zakończeniu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 5) W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania i przenoszenia, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, oraz inne uprawnienia w tym zakresie wynikające z obowiązujących przepisów prawa. 6) W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 ust. 1 lit a, Rozporządzenia czyli zgody na przetwarzanie danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem. 7) W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu danych osobowych w REFLEKS CHŁODNICTWO RAFAŁ CHORĄŻAK przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych. 8) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest: wymogiem ustawowym oraz warunkiem zawarcia umowy. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania ze względu 2 na współpracę z REFLEKS CHŁODNICTWO RAFAŁ CHORĄŻAK, ubezpieczeń społecznych i opieki zdrowotnej oraz przepisów podatkowych. Jest Pani/Pan zobowiązana/zobowiązany do ich podania a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie uniemożliwienie świadczenia współpracy z REFLEKS CHŁODNICTWO RAFAŁ CHORĄŻAK 9) Pani/Pana dane będą przetwarzane w informatycznych systemach kadrowo-płacowych oraz systemach wspomagających obsługę zleceniobiorców. 10) Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.