Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter klimatyzacji i wentylacji

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 06.05.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRAMOST

    Nasza firma zajmuje się montażem instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • Montaż klimatyzacji i wentylacji
    • Serwis urządzeń
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dyspozycyjność
    • Prawo jazdy kat. B
    • Mile widziane uprawnienia elektryczne oraz umiejętność lutowania twardego
    • Stabilną pracę
    • Ciekawą pracę w młodym zespole
    • Stanowisko pracy w perspektywie długoterminowej
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz nabycia umiejętności instalacyjnych
    • Możliwość zdobycia uprawnień
    • Atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.