Logo Pracuj.pl

Monter klimatyzacji - wentylacji

Remex Sp. z o.o.O firmie

Remex Sp. z o.o.

Bitwy Białostockiej 6

Białystok

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Praktyka w zawodzie monter instalacji klimatyzacji i wentylacji mechanicznej
  • Prace remontowo serwisowe klimatyzacji
  • Montaż, naprawy i przeglądy urządzeń chłodniczych
  • Wykonanie i montaż kanałów wentylacyjnych
  • Praca z rysunkiem technicznym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne średnie
  • Uprawnienia (F-gazy oraz uprawnienia elektryczne do 1 kV) nie wymagamy
  • Czytanie rysunków technicznych
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku – 26 lat w branży ciepłowniczej i energetycznej
  • Wsparcie techniczne
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stałość zleceń
  • Szkolenia
  • Będziesz mógł pracować u lidera rynku branży ciepłowniczej

REMEX sp. z o.o. to doświadczona i prężnie rozwijająca się firma, oferująca usługi w zakresie remontów oraz serwisu instalacji przemysłowych w tym energetycznych, ciepłowniczych, spożywczych i chemicznych

Monter klimatyzacji - wentylacji, Bitwy Białostockiej 6, Białystok