Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter klimatyzacji

PZN Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • montaż systemów klimatyzacji

  • naprawy i przeglądów klimatyzatorów, lodówek, chłodni, agregatów wody lodowej, central wentylacyjnych

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień i certyfikatów np. F-Gaz, SEP (zalecane)

  • doświadczenie w branży

  • aktywne prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie: min. średnie

  • doświadczenie zawodowe: co najmniej 1 rok

  • predyspozycje osobowe: zdolności manualne (odpowiedzialność, dokładność, utrzymywanie porządku, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu)

To oferujemy

  • pracę w firmie ogólnopolskiej z 25-letnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • profesjonalne narzędzia pracy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole

  • formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb

  • możliwość odbycia wielu szkoleń zawodowych

  • niezbędne narzędzia pracy

  • praca w trybie mobilnym

Szanowni Kandydaci,

Szukamy osoby z doświadczeniem chcącej na lata związać się z naszą firmą.

Osoby lojalnej, której tym samym możemy się odwdzięczyć.

Szanujemy naszą kadrę, oferując stabilną pracę w dobrej atmosferze, często do okresu emerytury.

Przewiń do profilu firmy