Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter

AMERICAN SECURITY POLSKA PAWEŁ HANUSEK AGNIESZKA HANUSEK

  • Kolbuszowa

    Kolbuszowa, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • instalacja systemów zabezpieczeń antykradzieżowych EAS

  • przygotowanie i realizacja robót instalacyjnych

  • realizacja serwisów

  • bieżąca współpraca z kontrahentami w zakresie zainstalowanych systemów

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (elektroniczne lub pokrewne)

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność, dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole (komunikatywność)

To oferujemy

  • pomoc w pierwszym okresie pracy

  • stabilność zatrudnienia

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • profesjonalne narzędzia pracy

O nas

Firma American Security Polska powstała w 2004 r. Specjalizuje się w sprzedaży i instalacji Elektronicznych Systemów Antykradzieżowych (EAS) służących do zabezpieczenia przed kradzieżami w sklepach i centrach handlowych. Posiada wieloletnie doświadczenie na rynku zabezpieczeń i dostarcza najwyższej jakości, sprawdzone produkty.