Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Konserwator Instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania i gazowej

Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o. w ZłotoryiO firmie

  • Złotoryja

    Złotoryja, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • usuwanie awarii ww. instalacji w mieszkaniach i budynkach zarządzanych przez nasze przedsiębiorstwo,

  • montaż instalacji centralnego ogrzewania w technologii lutowania rur miedzianych,

  • montaż instalacji wodociągowej w technologii zgrzewania rur z polipropylenu(PP),

  • montaż instalacji gazowych w technologii lutowania twardego rur miedzianych,

  • montaż instalacji kanalizacyjnej z rur PCV.

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień kwalifikacyjnych do obsługi, konserwacji i remontu urządzeń i instalacji gazowej,

  • mile widziany staż pracy w zawodzie min. 5 lat,

  • łatwość nawiązywania kontaktów, samodzielność i dyspozycyjność.

To oferujemy

  • ciekawą pracę, dającą możliwości rozwoju zawodowego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym umiejętnościom i doświadczeniu,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia podczas kursów opłacanych przez pracodawcę,

  • szeroki pakiet socjalny.