Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter - Konserwator sieci wodociągowo-kanalizacyjnej

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „WiK” Sp. z o.o.O firmie

  • Grunwaldzka 1
    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „WiK” Sp. z o.o.

Grunwaldzka 1

Pruszcz Gdański

Przedsiębiorstwo „WiK” zajmuje się wydobyciem, uzdatnianiem i dostawą wody oraz odbiorem ścieków z terenu miasta Pruszcz Gdański. Przedsiębiorstwo „WiK” świadczy również usługi w zakresie robót budowlanych polegających na remontach, modernizacji i budowie sieci wodociągowych, sanitarnych i deszczowych.

Obowiązki:

  • realizacja prac związanych z eksploatacją sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej,
  • realizacja prac związanych z budową sieci wodociągowych oraz sieci kanalizacji sanitarnej,

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie, mile widziane kierunkowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień do prowadzenia pojazdów kat. C, C+E, oraz uprawnienia na pojazdy budowlane (koparka)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych,
  • ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne