Ta oferta pracy jest nieaktualna od 154 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter - Konserwator urządzeń dźwigowych (windy/schody)

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 18.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) do swojego biura w Warszawie, poszukuje osoby na stanowisko:

    Monter/Konserwator urządzeń dźwigowych (windy/schody)
    Miejsce pracy: centralna Polska

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie i przeprowadzanie procesów montażu urządzeń dźwigowych
    • konserwacja urządzeń dźwigowych

    Wymagania:

    • wykształcenie – średnie lub zawodowe kierunkowe
    • doświadczenie w branży dźwigowej - przy montażach i konserwacji urządzeń dźwigowych (warunek konieczny)
    • dobra znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych
    • praktyczna znajomość automatyki
    • uprawnienia elektryczne do 1kV (warunek konieczny)
    • mile widziane uprawnienia UDT
    • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m
    • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole, samodzielność, dyspozycyjność (praca w systemie zadaniowym)
    • gotowość do pracy w terenie
    • prawo jazdy kat "B" (warunek konieczny)

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • ciekawą pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie
    • wysokość wynagrodzenia do ustalenia w zależności od kwalifikacji i doświadczenia
    • wynagrodzenie podstawowe + premie
    • możliwość indywidualnego rozwoju zawodowego
    • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
    • miejsce pracy: centralna Polska

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania,
    prosimy o przesłanie CV z podaniem nr ref. ELEK/MECH/WIND/WAW

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych.