Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter konstrukcji

PRACOWNICY BUDOWLANI SP. Z O.O.

  • Finlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Firma zajmująca się dostawą, montażem oraz remontami urządzeń i instalacji przemysłowych prowadząca projekty na obiektach przemysłowych za granicą.

Twój zakres obowiązków

wymiana płyt w piecu na terenie cementowni

Wymagania pracodawcy

  • Pracowałeś już na podobnym stanowisku

  • Jesteś rzetelnym pracownikiem, na którym można polegać

  • Potrafisz obsługiwać spawarkę (uprawnienia nie są wymagane)

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę

  • Zjazdy do domu w co 6-8 tygodni na koszt firmy

  • Komfortowe zakwaterowanie (maksymalnie 2 osoby w pokoju)

  • Odzież, narzędzia

  • Posiłki regeneracyjne, woda

  • Wynagrodzenie płatne w euro

  • Praca w doświadczonym, zgranym zespole ludzi

  • Wynagrodzenie: od 2500 EUR na czysto ( masz duże doświadczenie, znasz język obcy – Twoja pensja rośnie)

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Ważne

  • Podpisanie umowy w Warszawie

  • Wynagrodzenie do indywidualnej negocjacji!

Miejsce pracy

  • Finlandia (kolejne projekty na terenie Niemiec)