Ta oferta pracy jest nieaktualna od 61 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter konstrukcji metalowych

  • Alpy Wysokie, Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-09-13
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia. Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Alpy Wysokie,
    Francja

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz
    • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
    • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
    • prawo jazdy kat. B
    • podstawowa znajomość j. angielskiego lub francuskiego

    Obowiązki:

    • montaż konstrukcji metalowych budynków przemysłowych i handlowych
    • montaż schodów i balustrad metalowych

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
    • umowę o pracę tymczasową do 15 grudnia z możliwością przedłużenia
    • stawka 14,50 EUR brutto / h (za 35 godzin tygodniowo)
    • dodatek wyżywieniowy 8 EUR netto za każdy dzień roboczy
    • zapewnione nadgodziny płatne extra
    • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia i składki ZUS opłacone od średniej krajowej
    • bezpłatne zakwaterowanie
    • częściowe pokrycie kosztów podróży do Francji