Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter konstrukcji metalowych

  • Alpy Wysokie, Francja
  • Pracownik fizyczny
  • 13.09.2018
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 16455. U nas masz gwarancję sprawdzonych ofert pracy i dobrego wynagrodzenia. Aktualnie dla naszego klienta szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Alpy Wysokie,
    Francja

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dyspozycyjność do rozpoczęcia zatrudnienia od zaraz
    • aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce
    • badania lekarskie na podstawie naszego skierowania
    • prawo jazdy kat. B
    • podstawowa znajomość j. angielskiego lub francuskiego

    Obowiązki:

    • montaż konstrukcji metalowych budynków przemysłowych i handlowych
    • montaż schodów i balustrad metalowych

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • legalne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta
    • umowę o pracę tymczasową do 15 grudnia z możliwością przedłużenia
    • stawka 14,50 EUR brutto / h (za 35 godzin tygodniowo)
    • dodatek wyżywieniowy 8 EUR netto za każdy dzień roboczy
    • zapewnione nadgodziny płatne extra
    • zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia i składki ZUS opłacone od średniej krajowej
    • bezpłatne zakwaterowanie
    • częściowe pokrycie kosztów podróży do Francji