Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter konstrukcji metalowych

  • Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Steel Art Contractor S.L.

    Hiszpańska firma Steel Art Contractor S.L. zarejestrowana w Madrycie od 10 lat
    realizuje montaże instalacji self storage na terenie całej Unii Europejskiej.
    Informacje o firmie oraz zrealizowanych projektach na stronie: http://www.steelartcontractor.com.

    W związku z rozwojem firmy na rynkach zagranicznych poszukujemy:

    Opis stanowiska:

    Montaż konstrukcji metalowych typu boksy self storage na terenie Unii Europejskiej.

    Wymagania:
    • dyspozycyjność
    • prowadzenie działalności gospodarczej
    • gotowość pracy za granicą
    Oferujemy:
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • miłą atmosferę w pracy
    • możliwość rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Steel Art Contractor S.L. z siedzibą w Madrycie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.