Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter konstrukcji stalowej żurawi - Rigger

Lewandowska sp. z o.o. sp.k.

  • Biały Bór

    Biały Bór, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Przygotowanie narzędzi, sprzętu do wykonywania konstrukcji stalowej żurawi Liebherr

Wykonywanie montażu konstrukcji stalowej żurawi

Kontrolowanie jakości wykonywanego montażu

Zabezpieczenie konstrukcji stalowej przed utratą stateczności

Demontaż konstrukcji stalowej

Nasze wymagania

Od kandydata oczekujemy:

Doświadczenia w branży (istnieje możliwość przyuczenia)

Czynne prawo jazdy kat. B

Brak przeciwskazań do podjęcia pracy na wysokościach pow. 3 metrów

Dyspozycyjność

To oferujemy

Ze swojej strony oferujemy:

Stałe zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt

Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa wyższa niż min. wynagrodzenie)

Pakiet ubezpieczeń grupowych

Możliwość przyuczenia oraz zatrudnienia na stanowisko operator żurawia samojezdnego

                                                   Więcej informacji pod nr tel. 604 488 308

O nas

Firma Lewandowska sp. z o.o. sp.k. jest liderem branży dźwigowej w Polsce. Zapewniamy kompleksową obsługę każdej inwestycji w zakresie specjalistycznego sprzętu dźwigowego. Nasze żurawie budowlane stanowią jedną z najnowocześniejszych i najliczniejszych flot w kraju. Gwarantujemy usługi dźwigowe na najwyższym poziomie oraz solidne partnerstwo przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji. Naszą firmę cechuje duża elastyczność, solidność oraz wykwalifikowana kadra. Naszym atutem jest też rzetelność i terminowe wykonywanie zleconych prac oraz świadczonych usług.