Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter konstrukcji stalowej żurawi - Rigger

Lewandowska sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pracownik fizyczny

Firma Lewandowska sp. z o.o. sp.k. jest liderem branży dźwigowej w Polsce. Zapewniamy kompleksową obsługę każdej inwestycji w zakresie specjalistycznego sprzętu dźwigowego. Nasze żurawie budowlane stanowią jedną z najnowocześniejszych i najliczniejszych flot w kraju. Gwarantujemy usługi dźwigowe na najwyższym poziomie oraz solidne partnerstwo przy realizacji nawet najbardziej skomplikowanych inwestycji. Naszą firmę cechuje duża elastyczność, solidność oraz wykwalifikowana kadra. Naszym atutem jest też rzetelność i terminowe wykonywanie zleconych prac oraz świadczonych usług.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie narzędzi, sprzętu do wykonywania konstrukcji stalowej żurawi Liebherr
  • Wykonywanie montażu konstrukcji stalowej żurawi
  • Kontrolowanie jakości wykonywanego montażu
  • Zabezpieczenie konstrukcji stalowej przed utratą stateczności
  • Demontaż konstrukcji stalowej

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w branży (istnieje możliwość przyuczenia)
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Brak przeciwskazań do podjęcia pracy na wysokościach pow. 3 metrów
  • Dyspozycyjność

Ze swojej strony oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt
  • Atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie (podstawa wyższa niż min. wynagrodzenie)
  • Pakiet ubezpieczeń grupowych
  • Możliwość przyuczenia oraz zatrudnienia na stanowisko operator żurawia samojezdnego

                                                   Więcej informacji pod nr tel. 604 488 308

Ogłoszenie archiwalne