Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter konstrukcji stalowych

  • Bawaria, Niemcy
  • Pracownik fizyczny
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Agencja Brasco Sp Jawna PILNIE poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

    Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy
    Nr ref:
    MKS-DE/0119/PR

    Opis stanowiska pracy:

    • montaż konstrukcji metalowych na parkingach wielopoziomowych oraz halach.

    Wymagania:

    • doświadczenie na ww. stanowisku;
    • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
    • mile widziane prawo jazdy kat B oraz własny samochód;
    • mile widziana umiejętność spawania

    Oferujemy: -

    • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
    • atrakcyjne wynagrodzenie: 12,50 EUR brutto/godzinę +35,00 EUR netto dieta dzienna;
    • pracownik, który przyjedzie własnym autem otrzyma jednorazową kwotę 50,00 EUR oraz regularną kilometrówkę 10,00 EUR netto za każdy dzień pracy;
    • odzież robocza wysokiej jakości;

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV klikając na przycisk APLIKUJ.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Brasco Sp. Jawna
    ul. Zaparkowa 1, 42-400 Zawiercie

    Nr. certyfikatu: 6577

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochrone danych osobowych, z Dz. U. z 2002 r. Nr 101, Poz. 926 ze zm.).
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.