Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter konstrukcji stalowych

Job Talent NVO firmie

  • Belgia

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Nasz klinet – firma zajmująca się opracowywanem niestandardowych konstrukcji metalowych takich jak schody, poręcze, mosty rowerowe, duże konstrukcje metalowe, ekrany akustyczne itp. do swojego zespołu poszukuje specjalisty na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia

Opis stanowiska:

  • Instalowanie różnych konstrukcji stalowych takich jak: balustrady, schody, kładki rowerowe, ekrany akustyczne, duże konstrukcje
  • Przygotowanie surowców do montażu, szlifowanie, obróbka metali
  • Transport uprzednio przygotowanych elementów do miejsca, gdzie dokonywany będzie właściwy montaż
  • Praca na podstawie rysunków technicznych

Wymagania:

  • Doświadczenie w konstrukcjach stalowych
  • Zdolności manulane i techniczne
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
  • Dokładność
  • Elastyczność (praca w nadgodzinach)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy typu C (traktowane jako plus)

Oferujemy:

  • Atrakcyjna stawka: min. 16€ brutto
  • Bonusy: trzynastka, pieniądze wakacyjne, kilometrówka, zasiłek rodzinny, ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe
  • Długoletnia współpraca w stabilnej firmie
  • Zwrot kosztów za pierwszy dojazd do Belgii
  • Możliwość robienia nadgodzin

ZAINTERESOWANYCH PROSIMY O PRZESŁANIE SWOJEGO CV
ZA POMOCĄ PRZYCISKU APLIKUJ.

Ogłoszenie archiwalne