Monter Konstrukcji Stalowych

  • Lublin, Puławy, Kraśnik, Świdnik, Zamość, Biała Podlaska, Łuków, Ryki, Dęblin, Chełm, lubelskie
  • Pracownik fizyczny
  • 30.07.2019
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 29.08.2019)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Działamy w przemyśle i budownictwie od 20 lat. Firma Mega Projekt pracuje dla wojska, energetyki i przemysłu. Aktualnie na jeden z naszych projektów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski
    25-35 zł netto/ h/ h
    Miejsce pracy: Biała Podlaska, Chełm, Dęblin, Kraśnik, Lublin, Łuków, Puławy, Ryki, Świdnik, Zamość

    Opis stanowiska:

    • prefabrykacja elementów metalowych na hali na podstawie rysunku. Przyjmujemy od razu.

    Wymagania:

    • doświadczenie
    • czytanie rysunku technicznego
    • umiejętność obsługi spawarki, szlifierki

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
      • 25 zł dla umowy
      • 35 zł dla działalności gospodarczej
    • zawsze wypłaty tygodniowe
    • kontrakt długoletni
    • praca na hali przez cały rok
    • posiadamy bezpłatne zakwaterowanie blisko zakładu, w bardzo dobrym standardzie
    • wysokiej klasy odzież robocza z atestami
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
    • bezpłatna możliwość zrobienia lub odświeżenia uprawnień
    • możliwość współpracy na kontraktach z nami na terenie całej Europy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania bądź o bezpośredni kontakt telefoniczny z Panią Karoliną pod numerem 537 513 371

    Zadzwoń Aplikuj teraz