Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Monter konstrukcji stalowych (budowa) z j. francuskim

PowerJobs Sp. z o.o.O firmie

  • Franche Comte, Francja

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • dodatkowa / tymczasowa
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • praca na budowie przy stawianiu konstrukcji stalowych (hale);

  • prace na wysokości pow. 3 metrów.

Nasze wymagania

  • udokumentowane doświadczenie pracy jako monter/ślusarz;

  • znajomość języka francuskiego;

  • znajomość rysunku technicznego.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2021;

  • pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę;

  • szacowane wynagrodzenie wraz z nadgodzinami 3000 do 3300 euro netto/miesiąc;

  • wynagrodzenie za 152 godziny pracy 2350 euro netto, tj. 15,46 euro netto/godz.;

  • składki do ZUSu odprowadzane od średniej krajowej;

  • dla osób z komunikatywnym francuskim dodatek 100 euro netto;

  • zwrot kosztów przejazdu Polska –Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach;

  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto/miesiąc;

  • program rekomendacyjny – 100 euro netto za polecenie pracownika;

  • opiekę polskiego koordynatora;

  • darmowe zakwaterowanie;

  • zapewniamy odzież roboczą.

PowerJobs Sp. z o.o.

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem. Autorskie i profesjonalne programy rekrutacyjne pozwalają nam na zatrudnienie najlepszych pracowników dla naszych Klientów. Rekrutujemy do pracy w Polsce i we Francji, w sektorze logistycznym i produkcyjno-przemysłowym.

Przewiń do profilu firmy