Logo Pracuj.pl

Monter konstrukcji stalowych

NOVMAR sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
56,00–61,00
brutto / godz.
kontrakt B2B
61,00–66,00
netto (+ VAT) / godz.
  • Odense, Dania
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    premia za wyniki + premia świąteczna + delegacje

Twój zakres obowiązków

  • montaż konstrukcji stalowych, rurociągów, elementów ciśnieniowych kotła, aparatury i urządzeń,
  • współpraca z pozostałymi członkami brygady,

Nasze wymagania

  • zdolność do pracy powyżej 3m,
  • dyspozycyjność do wyjazdów zagranicznych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku izometrycznego,
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe,
  • przed przyjęciem pracownika do pracy niezbędna jest rozmowa kwalifikacyjna w celu określenia stawki zaszeregowania - lokalizacja Kraków/Balice,

To oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę, lub B2B w przypadku gdy kandydat woli taką formę współpracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie określane indywidualnie w momencie oceny testów kwalifikacyjnych,
  • zapewnione przez pracodawcę środki transportowe (samolot, samochód, prom), posiłek w formie obiadu i zakwaterowanie w miejscu oddelegowania,
  • niezbędne narzędzia pracy i ochrony indywidualnej,
  • kursy i szkolenia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, zmiany kwalifikacji lub nabywanie nowych uprawnień,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i wysokim prestiżu na rynkach światowych,
  • spotkania integracyjne,

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Novmar jest firmą specjalizującą się w remontach i serwisie obiektów przemysłowych. Cechuje nas profesjonalizm, dbałość o jakość i terminowość wykonywanych usług. Firma została założona w 1990 roku przez krakowskiego przedsiębiorcę, który jest jej właścicielem i prezesem do dziś. Więcej o nas na naszej stronie novmar.pl

Monter konstrukcji stalowych, Odense, Dania