Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter Konstrukcji Stalowych

Frisomat Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • ogół prac montażowych związanych z budową – teren całej Polski,

  • pomoc brygadziście przy organizacji zaplecza budowy hal i hangarów,

  • demontaż zaplecza i sprzątanie placu budowy,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracach budowlanych na wysokości powyżej 3m,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat B,

  • dyspozycyjność, samodzielność, sumienność, dokładność,

  • gotowość do wyjazdów na terenie całego kraju i wizyt w siedzibie firmy: Grzędy, gmina Tarczyn (+/- 18 km trasa E7 od Warszawy w kierunku Radomia).

Mile widziane

  • uprawnienia do obsługi koparek, wózków widłowych, podnośników koszowych

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • zatrudnienia na umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

  • dojazd na budowę z siedziby firmy,

  • odzież roboczą,

  • zakwaterowanie,

  • diety,

  • płatne nadgodziny

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy belgijska Grupą Frisomat założona w 1978 r., która projektuje, produkuje i montuje hale stalowe

z profili zimnogiętych, zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

W Polsce jesteśmy obecni od 24 lat tworząc w tym czasie silną dynamicznie rozwijającą się organizację, budzącą zaufanie wśród naszych klientów.

Nasi ludzie są naszą największą siłą. Na całym świecie zatrudniamy 450 pracowników. Dzięki nim wybudowaliśmy dla naszych klientów już ponad 35000 nowych hal przemysłowych w ponad 100 krajach na całym świecie.

Zapraszamy do przyłączenia się do nas.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy obecnie kompetentnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Monter Konstrukcji Stalowych