Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Monter konstrukcji stalowych

WiseADD

70,0080,00 brutto / godz.
  • Holandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Praca odbywa się na terenie Holandii lub Belgii na długotrwałych projektach, istnieje możliwość przechodzenia na nowe projekty(ciągłość pracy). Montaż odbywa się na wysokościach dochodzących nawet do 80 metrów, dlatego bardzo istotną kwestią dla nas jest duże doświadczenie zawodowe zdobyte typowo w obszarze montażu konstrukcji stalowych.

  • Nasz klient gwarantuje darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do pracy!

  • Firma jest również zainteresowany podjęciem współpracy z osobami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub metalurgiczne jest mile widziane.

  • Kilkuletnie doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych(wymóg absolutny).

  • Gotowość do pracy na wysokości (brak lęku wysokości).

  • Gotowość do częstych wyjazdów za granicę.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Chęć pracy na zmiany (w razie potrzeby).

  • Chęć pracy w godzinach nadliczbowych.

  • Certyfikat VCA Basic lub VOLL lub SCC 17 lub SCC 18 (mile widziany).

  • Certyfikat IPAF 3a, 3b (mile widziany).

  • Certyfikat hakowego/sygnalisty (mile widziany).

  • Certyfikat na ładowarkę teleskopową sztywną i/lub obrotową (mile widziany).

  • Certyfikat spawalniczy (mile widziany).

  • Znajomość języka angielskiego jest dużym atutem.

  • Chęć podjęcia długotrwałej współpracy.

  • Prawo jazdy kategorii B jest dużym atutem.

To oferujemy

  • Stałą pracę na międzynarodowych projektach.

  • Wynagrodzenie od €14 netto za godzinę pracy. (każdy kandydat jest rozpatrywany indywidulanie)

  • Stałe godziny pracy oraz możliwość pracy nadgodzinowej.

  • Możliwość rozwoju (szkolenia, podnoszenie kwalifikacji).

  • Darmowe zakwaterowanie.

  • Darmowy dojazd do pracy lub pełen zwrot kosztów dojazdu do pracy.

  • Benefity

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • mieszkanie służbowe

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

WiseADD

Nasz klient jest firmą branży budowlanej specjalizującą się w podwykonawstwie na projektach przemysłowych oraz infrastrukturalnych. Główne realizacje prac skupiają się na budowach fabryk, serwerowni oraz innych obiektach przemysłowych.

Przewiń do profilu firmy