Logo Pracuj.pl

  • Markelo, Holandia
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    tygodniowa
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + nadgodziny

Rekrutujemy dla

Nasz klient G.C.M Constructie en Montage B.V. znajdujacy sie w Markelo, zajmuje sie produkcja konstrukcji stalowych dla firm, jak i osob prywatnych.

G.C.M zajmuje się planami budowlanymi, pozwoleniami na budowę az do jej realizacji. Wykonuje komputerowo opracowane rysunki konstrukcyjne z obliczeniami statycznymi.

Firma realizuje konstrukcje stalowe, okładziny dachowe i ścienne oraz akcesoria budowlane. W tym wszystkim pamięta o ogromnym znaczeniu jakości, dostosowania do potrzeb klienta, ceny i niezawodności.

Twój zakres obowiązków

  • przygotwanie stanowiska pracy
  • skladanie konstrukcji stalowych metoda MIG/ MAG

Wymagania pracodawcy

  • znajomosc rysunku technicznego
  • jezyk angielski lub niemiecki w stopniu podstawowym
  • dyspozycyjnosc do pracy
  • punktualnosc

Mile widziane

  • Prawo jazdy

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • transport do pracy
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie zdrowotne

FIDES PERSONEELSDIENSTEN B.V.

Umieszczanie odpowiednich pracownikow w regonie Twente ( Holandia ) -tym wlasnie zajmuje sie firma Marquette.

Wiele stanowisk produkcyjnych (technicznych), obsadzanych zmotywowanymi i wykwalifikowanymi pracownikami.

Dzieki wiedzy i dbalosci o dobro naszych pracownikow, bierzemy odpowiedzialnosc nie tylko za prace.

Monter konstrukcji stalowych, Markelo, Holandia