Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Monter konstrukcji stalowych i rurociągów

  • Belgia
  • Pracownik fizyczny
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    "IQ TEC" sp. z o.o.

    IQ TEC to firma, która specjalizuje się w branży metalurgicznej, realizując kontrakty na terenie Niemiec, Holandii i Belgii.

    Oferowana przez nas praca za granicą to nie tylko atrakcyjne warunki finansowe, darmowe zakwaterowanie i dojazd do pracy, ale także regularne zjazdy do Polski. Co więcej, oferując Państwu pracę za granicą zapewniamy, również opiekę polskiego koordynatora na miejscu zatrudnienia.

    Poszukujemy pracowników z doświadczeniem w pracy jako:

    • monter konstrukcji stalowych ze znajomością rysunku technicznego
    Opis stanowiska:
    • Praca obejmuje wszelkie prace monterskie (montaż, składanie, szczepianie, prefabrykacja, szlifowanie, ciecie palnikiem etc).
    • Praca na hali.
    Wymagania:
    • Doświadczenie w pracy (warunek konieczny),
    • Dobra znajomość rys. technicznego, izomerycznego
    • Uprawnienia spawalnicze 135 będą dodatkowym atutem,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Umiejętność pracy w zespole.
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne warunki finansowe,
    • Polską umowę o pracę,
    • Regularne zjazdy do Polski,
    • Darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do pracy,
    • Opiekę polskiego koordynatora na miejscu,
    • Odzież roboczą.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do IQ TEC z siedzibą w Warszawie 00-682 przy ul. Hoża 86/410 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.